Windy Budowlane

Zadzwoń teraz
Nasza oferta

Niezawodny i szybki transport podczas trwania budowy

Do naszych rusztowań dołączane są też windy towarowo-osobowe. W naszej ofercie znajdują się: Winda Geda 120/150S; Winda Geda od 200-300 KG; Winda Geda 500 oraz Winda Geda 1200. Montaż i demontaż rusztowań wraz z windą towarowo-osobową odbywa się od razu na miejscu przez naszych specjalistów. Doradzimy oraz podpowiemy jakie windy spełnią Państwa wymagania przy planowanych budowach. Zapraszamy do kontaktu z nami oraz do zapoznania się z oferowanymi przez nas typami wind.

Wynajęta od firmy M&T winda budowlana podczas pracy na budowie
M T Windy Geda 120 150s

Przeznaczone są dla małych i średnich firm prowadzących prace na wysokości. Rusztowanie Elewacyjne ułatwia i przyspiesza wciąganie. Podawanie materiału na wysokościach służy też przede wszystkim do montażu rusztowań, bardzo ułatwiają i przyspieszają pracę.

Winda Geda 200 oraz 300 przeznaczona jest do firm średnich i większych zajmujących się pracami budowlanymi w budynkach wielokondygnacyjnych, przyspiesza i ułatwia transport materiału z góry do dołu. Windy te mogą być użyte tylko i wyłącznie do przewozu, transportu materiału lub innych rzeczy. Z kolei transport osób jest zabroniony. Maksymalny udźwig dla tych wind wynosi:

  • winda Geda 200 – 200 kg
  • winda Geda 300 – 300 kg.
M T Winda Geda 300
M T Winda Geda 500

Winda ta przeznaczona jest dla firm średnich oraz większych do przewozu materiałów budowlanych, oraz do przewozu osób. Winda przyspiesza i umożliwia szybsze transportowanie towarów budowlanych oraz świetnie nadaje się na długo trwające budowy, czy też większe budowy.

Jest to winda towarowa, która przeznaczona jest dla dużych firm. Winda ta świetnie nadaje się na wszelkiego rodzaju duże budowy. Przy jej użyciu możemy transportować materiał oraz mogą nią też jeździć ludzie. Maksymalny udźwig windy wynosi 1200 kg.

M T Winda Geda 1200

Najczęściej zadawane pytania

Tak. Rusztowania posiadające windy montowane są zawsze przez naszą ekipę specjalistów. Zawsze zgodnie z przepisami BHP, zamówieniem i DTR.

Termin zrealizowania zamówienia produktów ustalany jest indywidualnie z naszym przedstawicielem lub dodatkowa informacja jest umieszczona przy wybranym towarze.

Towar ponadgabarytowy to towar, którego cała waga przewyższa 30kg lub jeden z jego wymiarów tj. długość, szerokość, wysokość przekracza 1m.

Zgodnie z obecnymi przepisami Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie BHP w trakcie wykonywania robót budowlanych (z dnia 6 lutego 2003 r. Dz. U. nr 47 poz. 401) każde rusztowanie ulokowane przy drogach, ulicach i chodnikach musi posiadać daszki ochronne, jak również osłonę z siatek ochronnych. Należy jednak pamiętać, iż użycie siatek w żadnym przypadku nie zwalnia z obowiązku użycia pełnej balustrady tj. dwóch poręczy oraz burty.

Jesteśmy najlepsi na rynku w tej dziedzinie

Zamawiając sprzęt u nas, masz gwarancję, że będzie on zrobiony z materiałów najwyższej jakości. Zawsze stawiamy na jakość towaru!

Umów się na wizytę z naszym ekspertem

Jeżeli potrzebujesz porady wyboru odpowiedniej dla Ciebie usługi, czy produktu, nie wahaj skonsultować się z naszymi ekspertami. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej.
Kliknij tutaj

147

Ukończonych
Projektów

25+

Lat
Doświadczenia

Tworzymy i dostarczamy najlepszy sprzęt na rynku.

Wysoka jakość wykonania konstrukcji rusztowań
Wysoka jakość wykonania

Nasze rusztowania są wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Rzetelność Pracowników Firmy M&T
Wyjątkowy pomysł

Działamy na rynku budowlanym już 25 lat i wiemy co jest Ci potrzebne.

Nowoczesne wyposażenie firmy M&T
Nowoczesne wyposażenie

Posiadamy najnowsze wyposażenie związane z rusztowaniami.

Construction

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek?