Szalunki

Zadzwoń teraz
Nasza oferta

Wynajęte u nas szalunki pomagają postawić stabilne budowle

Nasza oferta obejmuje wynajem szalunków stropowych, jak również ściennych. Zapewniamy, że bez względu na to, czy wybiorą Państwo szalunki, bądź też inne komponenty, będą one zrobione z solidnych materiałów, które będą spełniać Państwa oczekiwania.  Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami oraz do zapoznania się z oferowanymi przez nas typami szalunków.

Firma M&T zajmuje się wynajmowaniem szalunków budowlanych
Poprzedni
Następny

Szalunek stropowy to idealne rozwiązanie na każdą budowę. Składa się z gładkich i równych sklejek szalunkowych, dźwigarów wsporczych H-20, trójnogów oraz stalowych podpór płynnie regulowanych. Pozwala to na wykonanie idealnie prostych i równych stropów monolitycznych oraz gest żebrowych. Wielkim atutem zastosowania szalunków jest bardzo prosty montaż, co znacznie skraca czas realizacji. Stosowane są głównie do wykonywania stropów żelbetowych w budownictwie zarówno indywidualnym, jak i przemysłowym.

Szalunki ścienne zostały stworzone z myślą o budownictwie mieszkalnym – zwłaszcza o obiektach o małej i średniej wielkości. Do unikalnych zalet tego systemu należy połączenie wysokiej wytrzymałości i stabilności z małą ciężkością. Można montować go ręcznie bez konieczności używania żurawia, a cały proces deskowania może zostać zrealizowany przez dwie osoby.

M T Rusztowania Wynajem Szalunkow Sciennych
Poprzedni
Następny

Mamy możliwość transportu zamówionych u nas szalunków stropowych oraz ściennych prosto do naszego Klienta.

Najczęściej zadawane pytania

Nie. Szalunki wynajmujemy firmą, zajmującym się pracami betonowymi.

W skrócie jest to struktura z wytrzymałych materiałów, która służy do rusztowania ścian betonowych w czasie wznoszenia budynków mieszkalnych, jak również służą do użytku publicznego bądź budynków gospodarczych.

Kluczowe jest tutaj bezpieczeństwo. Szalunki ścienne to idealne rozwiązanie w czasie wznoszenia ścian betonowych oraz żelbetonowych.

Zgodnie z obecnymi przepisami Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie BHP w trakcie wykonywania robót budowlanych (z dnia 6 lutego 2003 r. Dz. U. nr 47 poz. 401) każde rusztowanie ulokowane przy drogach, ulicach i chodnikach musi posiadać daszki ochronne, jak również osłonę z siatek ochronnych. Należy jednak pamiętać, iż użycie siatek w żadnym przypadku nie zwalnia z obowiązku użycia pełnej balustrady tj. dwóch poręczy oraz burty.

Jesteśmy najlepsi na rynku w tej dziedzinie

Zamawiając sprzęt u nas, masz gwarancję, że będzie on zrobiony z materiałów najwyższej jakości. Zawsze stawiamy na jakość towaru!

Umów się na wizytę z naszym ekspertem

Jeżeli potrzebujesz porady wyboru odpowiedniej dla Ciebie usługi, czy produktu, nie wahaj skonsultować się z naszymi ekspertami. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej.
Kliknij tutaj

147

Ukończonych
Projektów

25+

Lat
Doświadczenia

Tworzymy i dostarczamy najlepszy sprzęt na rynku.

Wysoka jakość wykonania konstrukcji rusztowań
Wysoka jakość wykonania

Nasze rusztowania są wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Rzetelność Pracowników Firmy M&T
Wyjątkowy pomysł

Działamy na rynku budowlanym już 25 lat i wiemy co jest Ci potrzebne.

Nowoczesne wyposażenie firmy M&T
Nowoczesne wyposażenie

Posiadamy najnowsze wyposażenie związane z rusztowaniami.

Construction

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek?